Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Cambridge Advanced nyelvviz...

Ha Cambridge Advanced nyelvvizsgán vki olyan jót teljesít, hogy 'A' minősítést kap (80%+), akkor C1-es vagy C2-es nyelvvizsgát kap?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy Advance esetében 80% felett azt írják rá, hogy c1, de egyenértékű c2-vel. Én is erre gyúrok, de még sokat kell rá készülnöm.
2015. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Azóta megkérdeztem már a nyelviskolától is, úgy van, ahogy írtad.


Azért tettem fel a kérdést, mert úgy éreztem, hogy a szóbelim tegnap egész jól sikerült, reális lehetőségét láttam a 80% elérésének, de ez azt hiszem már nem aktuális, az írásbeli nehéz volt :(


Speaking,Writing könnyebb volt mint vártam. Reading/Uoe és a Listening viszont nehezebb.

Reading volt mindig az erősségem, a legújabb Cae könyvből 6 próbatesztet csináltam, 1 kivételével mind 90% fölött volt, 6 átlaga 91% volt. Erre betettek egy olyat, hogy jó ha a 42-ből 28-30 pontom lesz :(

2015. júl. 18. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat :)
2015. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés, megjött az eredmény, 192.4 pts overall Cambridge english scale-en (ami régi rendszerben 74%-nak felel meg,újban 180-200 között van a C1,200-210 között c2)


Pár dolog meglepett, writing-ra csak 180-at kaptam, pedig úgy éreztem nagyon jól sikerült,vmit kicsit félreérthettem. Speaking-re 190-et,itt is többet vártam, főleg mintavideókhoz hasonlítva. Reading 193, nehéz volt a vizsgán ez a rész, de ekörül vártam. Listening 189, itt rosszabbra számítottam. És végül Use of english, 210 pont. Éreztem hogy jól sikerült,de azért arra nem számítottam, hogy egy CAE vizsgán hibátlan nyelvtani részt írok :D


Összességében örülök, mert végre meg van az eredmény.De picivel jobbra számítottam,writing elrontotta. Na de mindegy, télen nekimegyek a CPE-nek.

2015. júl. 31. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


Nem sokkal maradtál le a C2-ről, szóval a tudásod az ott van. Gondolom, ilyenkor az ember stresszesebb, és ront is, akaratlanul.


Azért ez így is szép eredmény.

2015. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is, bár nem értem, minek ezt a kettőt egymás után gyorsan letenni...
2015. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!