Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek egyszerre tanuljak...

Szerintetek egyszerre tanuljak németül és spanyolul vagy előszőr németül és utána spanyolul?

Figyelt kérdés
Angol C1 nyelvvizsgám már van és egy ideje le szeretnék tenni német és spanyol B2es nyelvvizsgát. Németet már tanulok 1 éve különtanárral es spanyolt meg egyedül tanulnám. Kb. 2 év alatt szeretném mindkettőt letenni csak nem tudom hogy előbb letegyem a németet és utána a spanyolt vagy egyszerre a kettőt? Hogy lenne egyszerűbb?

2015. júl. 17. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mennyi időt akarsz rászánni,de ha bírod párhuzamosan is tanulhatod a kettőt :)

(Amúgy sztem a némettel többre mész főleg Európában.Bár nem tudom mik a hosszútávú céljaid.)

Sok sikert!:)

2015. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először a spanyolt
2016. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!