Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná ezt nekem...

Valaki lefordítaná ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés
A nevem XY. 18 éves vagyok. 1997.július 31.-én születtem Nagykanizsán. XY-ban lakom egy családi házban. Én vagyok a legfiatalabb a családban. Két bátyám és egy nővérem van. A hobbim az olvasás, zenehallgatás, futás és sétálás. Imádom az állatokat. Van egy kutyám és három nyulam. Nagyon Szeretem őket. Tanuló vagyok és a XY gimnázium és szakképző iskolában tanulok. Szeretek ide járni mert itt vannak a barataim. A legrosszabb tulajdonságom hogy félénk vagyok. Nem beszélek jól angolul és a befejezett múltat, a befejezett folyamatos múltat és a befejezett folyamatos jelent nagyon összekeverem. Azért jelentkeztem mert szeretném magamból a legtöbbet kihozni. Hogy minnél jobb legyen az angol tudásom.
2015. júl. 18. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
My name is XY. I'm 18 years old. I was born at 31th of July in Nagykanizsa. I live in XY. I am the youngest in my family. I have two brothers and a sister. My hobby is reading, listen music, run and walk. I really love the animals. I have a dog and three rabbits/bunnys. I love them. I learn at XY. I love study there, because I've got friends. My worst quality that I'm shy. I don't speak English ................ I join beacause i want perform the best to my English knowledge will be better. 12 éves vagyok, csak kipróbáltam nekem menne e, nem hinném, hogy tokeletes:)
2015. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 totolala ***** válasza:

Kedves #1, nem tökéletes, de ha a kérdező valami tanfolyamra megy, am sem vihet oda egy nyelvvizsga tételt :)


Am bizonyára nem a 6. Ált

osztályban tanultad ezt.. :)

2015. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De igen. :D nem járok kulonangolra meg semmi:) igazabol sorozatokat szoktam nezni felirattal, lol.
2015. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából jó is hogy ilyen, mert különben kicsit ellentmondásos lenne az "i dont speak english" kijelentés...:D
2015. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért lefordítottam rendesebbre:)

My name is xy. I’m 18 years old. I was born on 31. july 1997, in Nagykanizsa. I live in xy in a self-contained house. I am the youngest in my family. I have two brothers and a sister. I really enjoy reading, listening to music, going for a walk or run. I love animals. I have a dog and three rabbits. I adore them. I’m a student at xy highschool. I likegoing to this school, because I have my friends there. My worst feature is that I’m very shy. I don’t speak English very well, and I always mix up the past perfect, the past perfect continous and the present perfect continous. I applied for this, because I would like to bring out the best of me, for my English to improve.

2015. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
or A run, bocsi
2015. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsohoz:

Self-contained house - family home

Nem hiszem, hogy szukseges az epulet fajtaja

High school/Vocational training school

Feature helyett, mivel nem kinezesrol irunk, characteristics

Shy - timid

... Present perfect continuous micsodak? - ...present perfect continuous English tenses

I applied for this.. de mire? Azert az is kellene ide

Best of me - best of my ability to improve my knowledge of the English language

2015. júl. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!