Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hasznos könyv ami segít a...

Hasznos könyv ami segít a német nyelv elsajátításában?

Figyelt kérdés
1 éven belül leszeretném tenni legalább a középfokú nyelvizsgát (természetesen vannak ismereteim) és egy olyan könyvet/könyveket szeretnék hogy mondjatok amiről tudjátok hogy jó vagy esetleg amellyel saját tapasztalattokkal rendelkeztek.Interneten kersetem már ilyen könyvet de nehéz megállapitani hogy melyikel érdemes foglakozni.Késöbb tervezem hogy osztrákokhoz vagy németekhez megyek dolgozni.
2015. júl. 19. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Nekem, tesómnak és ismerősömnek ez sokat segített: Német nyelvtani ABC gyakorlatokkal

2015. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátenénk, hogy:


Az egyik legjobb megoldás arra, hogy belezökkenj a német nyelvbe, ha elmész az adott tartomány - vagy ausztria - megfleelő iskoláiba, és elmész egy néhány hetes, intenzív tnafoylamra. Minden hétköznap, 3-4 óra német, több héten át, más országokból jött, hasonló szinten lévő emberekkel.

Csak németül beszéltek - esetleg angol, ha nagyon szükséges valami maitt -, tlaán a legjobb megoldás.

2015. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Assimil Németül könnyűszerrel. A legjobb sorozat amit ismerek.
2015. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen énis terveztem már hogy kimegyek egy ilyen tanfolyamra és ha minden jól megy akkor jövőre tavasszal megis valósul.:)
2015. júl. 19. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Péntek Bernadett: Középfokú kurzuskönyv a német szóbeli nyelvvizsgára. Szuper a szókincse. Egyébként meg Maklári- ABC + az adott nyelvvizsga felkészítőkönyve. Még nagyon jó a Mittelpunkt B2 is (Klett-Verlag), és az Aspekte B2 vagy B1+
2015. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!