Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell le forditani...

Hogyan kell le forditani magyarra az angol szöveget?

Figyelt kérdés

A paypalnak szeretnék irni de nem tudok angolul, valki tud segíteni le forditani?


Tisztelt PayPal!

Kétszer nyitottam PayPal számlát egy e-mail címen

Az első számlához hozzá adtam a kártyaszámomat le is vont 3x 400Ft-ot hozzá akartam adni a máodik számlához de nem tudom mert már regisztrálva van nem tudok bejelentkezni az első fiókomba mert mindig a másodikat adja be

(azért csináltam kétszer számlát mert az elsőhöz elfelejtettem a jelszót)

kérhetem hogy töröljék a fiókomat és hogy küldjék vissza a 3x 400ft majd a kártyámat hozzá adthatom az új fiókomhoz?



2015. júl. 22. 10:24
 1/1 anonim válasza:
Ha elfelejtetted a jelszót, akkor csak igényeld vissza azt. Csatlakoztasd le a kártyádat az első fiókról , és add hozzá a másikhoz. Továbbá nem hiszem hogy egy email címre több fiókot tudnál csinálni.Ezeket számításba véve , nem sok értelme lenne elküldeni a Paypal nak egy ilyen üzenetet. Gondold végig a problémád újból és annak függvényében cselekedj.
2015. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!