Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nem külföldi egyetemre...

Ha nem külföldi egyetemre megyek, akkor van értelme nemzetközi nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak egyszerű érdeklődésből kérdezem,ti hogy látjátok.

2015. júl. 24. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért kell a nemzetközi nyelvvizsga, hogy külföldre menj egyetemre..
2015. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem így,mert én eddig csak erről az előnyéről hallottam még.A magyar egyetemek meg más nyelvvizsgákat is elfogadnak.(Origo,Telc,Bme stb)
2015. júl. 24. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Önéletrajzba jobban mutat, állásinterjún plusz pont stb.
2015. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nincs. Ha az egyetem kér nyelvvizsgát, akkor majd megmondja, melyik kell, ha nem, akkor meg teljesen felesleges.
2015. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Bocsánat, félreolvastam:) De így sincs, hacsak valahova nem külön azt kérik tőled.
2015. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem sokszor felesleges.

álláínterjúkon (akár itthon, akár külföldön) úgyis a nyelvtudást nézik (azaz beültetnek téged egy idegen nyelvű állásinterjún).

Nem sokat érsz szeritem egy angol nemzetközi nyelvvizsgával, ha utána 10 évig nem használod és mindent elfelejtesz.

2015. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!