Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondom angolul, hogy "A...

Hogy mondom angolul, hogy "A biomérnök szakos hallgató vagyok"?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

I study Bioengineering (at the University of...).


Vagy ha magadat akarod kijelölni egy kisebb "csoportból" (mondjuk van egy orvosis, egy jogász és te vagy A(!) biomérnök), akkor "I am the student, who studies Bioengineering."


De hogyha csak azt akarod kifejezni, hogy biomérnöknek tanulsz, akkor az első verzió.

2015. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
I am an undergraduate in Bioengineering.
2015. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

biochemical engineering angolul.

udv egy biomernok hallgató.

2015. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
I am a student of biochemical engineering.
2015. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most "bioengineering" vagy "biochemical engineering"?
2015. aug. 6. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
A Biochemical engineering=Biomérnöki, nyugodtan fel lehet menni a felvi.hu-ra és a szakleírásnál megtalálják (DE csak az MSc-t hívják így, a Biomérnök BSc angol megfelelője a Bioengineer).
2015. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. aug. 6. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
én Bsc-n vagyok és a diplomámban biochemical enginiering fog állni..nem angolos vagyok szóval most nem jól írtam, de a biochemical tuti..a felvételi tájékoztatóban is ezt írják.szerintem jogosan!! fontos a kémia nagyon, kb mint a vegyészmérnökin
2015. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!