Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol lehet ismerkedni más országokban élő emberekkel, ezzel tanulva a nyelvet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol kifejezetten azért vannak fent, hogy a mi nyelvünket tanulják, és cserébe a "gyakorlásért", ők is segítenek gyakorolni a saját nyelvüket. :D
2015. aug. 8. 13:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Interpals.net
2015. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg ha valakinek van vele tapasztalata, megoszthatná! Akár privátban! :)
2015. aug. 8. 14:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár hete regisztráltam az interpals-ra. Eleinte nagyon sokan írtak rám, főleg flörtölési céllal, de egy-kettő emberrel egesz jól el tudtam beszélgetni, most 2 emberrel tartom a kapcsolatot. Minden országból találsz ott valakit, szerintem megér egy próbát, de azért idő kell, amíg olyan embert találsz, akivel rendes beszélgetést lehet folytatni.
2015. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Afrikát és törökországot le kell tiltani, aztán a zaklatások 90%-a eltűnik :D nem rasszizmus, tény. Én nem tapasztalom hím létemre, de rengeteg lánytól hallom, hogy miután letiltotta afrikát és a törököket, a hülyék többsége eltűnt. Persze minden országból vannak gyökerek, akik rögtön ajánlattal kezdenek, vagy annyit írnak csak, hogy szép vagy, de ha türelmes az ember, talál értelmes embereket :)
2015. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2# Beregiztem, hát kb 5 perc alatt 5 levelem érkezett mind muszlimoktól, komolyan ez mi?
2015. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam. Le kell tiltani őket, de még fogsz kapni ilyeneket. Kb 20-at kaptam az első nap, aztán mindig egyre kevesebbet. 1 hónapja vagyok fent és mostmár 2 naponta 1 jön max. Aztán jönnek majd a normálisak, vagy te is írhatsz embereknek.
2015. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Most már fél óra után 19 privinél járok :D
2015. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sharedtalk

verbling

2015. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Plusz ez olyan dolog, hogy ha bármilyen oldalra felmész, ahol beszélgetni lehet, és lány vagy, a férfiak betalálnak. Tegyél fel egy kérdést itt, írd oda, a nemed, és máris fognak jönni az üzenetek privátban is. Az interpalsnál is ez van annyi különbséggel, hogy a nagy felhasználószám miatt többen írnak, és ha nem tiltod, akkor főleg olyan országokból, ahol a nőknek sok szavuk nincs, és azt gondolják, akkor megtehetnek bármit az európai lányokkal is.
2015. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!