Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán hosszabb levél...

Nyelvvizsgán hosszabb levél miatt vonnak le pontot vagy hibának számít?

Figyelt kérdés
Telc nyelvvizsgára gondolok ahol 150-200 szavat kell írni.Ugye 30 perc van az egészre tehát nincs idő pontosan számolgatni.Ha 200-220 szót írok az mennyire lehet baj?

2015. aug. 12. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Azt szokták mondani, hogy +/- 10%-ba bele kell férni. A tied túl sok, biztos, hogy vonnának le pontot.
2015. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a tanárom, hogy 10-15% túllépés még belefér.
2015. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Full felesleg annyit írni. Csak a hibák számát növeled vele. Megp persze én is így tudom, hogy plusz-minusz 10%.
2015. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat, persze tudom hogy felesleges annyit írni de nem tudom hogy mennyit írok mert tényleg nincs idő megszámolni,ránézésre meg nem tudom megállapítani hogy most mennyi pont a 150
2015. aug. 13. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tudod a dolgod, lesz időd megszámolni.:)
2015. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!