Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki esetleg lefordítja...

Valaki esetleg lefordítja nekem ezt a pár soros angol levelet?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm előre is annak aki segít :*



2015. aug. 29. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Helo!:) Ebben az évben fejezem be a sulit és az álmom, hogy divattervezést tanulhassak, de nincs elég pénzem...:) Meg kell kérjelek, hogy szakíts időt arra, hogy megnézd a weboldalam (a link a legújabb reblogom alatt van trumblrön) és kattints a hirdetésre a weboldalamon lévő posztok felett:) 'ezt nem teljesen értem így egyben:D(browse opened webpage some)...talán az, hogy netezz úgy, hogy ki van nyitva ez az oldal, de az is lehetséges, hogy valami somera kell rámenni valahol...nem látom az oldalt, nem értem miről beszél:D' , kérlek, ez fontos:) Ez segítene pénz gyűjteni a tanulmányaimhoz..Köszi :*
2015. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lelwut válasza:
Eszedbe ne jusson megnyitni semmit meg rákattintani akármire is. Ezek botok, vagy pénzt kunyerálnak vagy azt akarják, hogy a játékaikat próbáld ki, de ezek csak vírussal rakják tele a gépedet. Az ilyen leveleket jobb törölni, a felhasználót meg blokkolni!
2015. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket, nem fogom megnyitni ;)
2015. aug. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!