Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó ötlet egyszerre olaszul és...

Jó ötlet egyszerre olaszul és franciául is tanulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg b2 és c1 közötti szinten vagyok németből. Gondoltam rá, hogy csinálok majd egy szakmai nyelvvizsgát is hozzá ( egyetemen felvehetek ilyen szabadon választható tárgyat). Angolból épp lecsúsztam a b2-es nyelvvizsgáról, b és b2 között lehetek, ebből sem ártana egy középfok. És most lehetőségem van olaszt és franciát is tanulni, de nem tudok dönteni a kettő közül.


Ezek közül hogy válogassam össze szerintetek a tárgyaimat?


-angol középhaladó

-angol nyelvvizsga felkészítő

-olasz kezdő

-francia kezdő

-olasz kezdő

-német középhaladó


3-mat választhatok maximum.


2015. szept. 2. 06:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj meg 2 nyelvet alaposan, mint 4-et sehogy :-) - ezért a következőt javaslom:


- angol középhaladó

- angol nyelvvizsga felkészítő

- német középhaladó


Az angol- némettel, magasabb szintű tudással egész jól el lehet boldogulni már - én ezekre koncentrálnék...

Utána, ha ebből megvannak a nyelvvizsgák és jól beszélsz, lehetne kezdeni a többit.

2015. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!