Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "what kind of clothes do you...

"what kind of clothes do you like wearing" Miket szokás válaszolni, úgy értem hogy kell a választ felépíteni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
I like to wear skirts and blouses.
2015. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nekem is megy,nekem inkább a felépítése kéne, mert ha az érettségin ennyit benyögök a tanár nevetve zavar ki.
2015. szept. 8. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen felépítés? Fejtsd ki bővebben. Ezt és ezt szeretek viselni, ezért meg ezért.
2015. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár lebontva évszakokra, hidegre-melegre, otthoni viseletre, iskolai viseletre, buliruhára.
2015. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az évszakos az jó! Ilyenekre gondoltam. Mert szerintem nem megható ha 6 szavas mondat a válasz, hogy átlagosan polót meg farmert szeretek viselni...

De ez az évszakos jó! Köszönöm!

2015. szept. 8. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

"hogy kell a választ felépíteni?"


Esetleg igy:


I prefer casual clothes. I hate getting dressed up for special occasions. Personally, I think it’s possible to look good in a pair of jeans and T-shirts, but that’s my opinion. I wouldn't call myself a fashion icon, that's for sure.

2015. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!