Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy hibamentes levélírásakor...

Egy hibamentes levélírásakor mikre kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
Én már írtam egy pár levelet,de az angoltanárnő majdnem leszedte a fejemet,mert kész katasztrófa volt.Az igeidőket szoktam keverni,de egyébként tudom őket csak keverem.Hogy kellene jobban oda figyelni ti hogy csinálnátok?Nem megy ez nekem szerintem abba is hagyom az angolt,pedig ez volt az első célom legalább egy középszintű nyelvvizsga,de szerintem feladom. :((

2015. szept. 8. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenre.
2015. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 sort MAGYARUL nem tudsz leírni hibamentesen, akkor nem tudom, hogy az angoltól mit vársz...
2015. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eszed ágába ne legyen feladni!!!


Hanem, bocsánat, ha tudod, de kevered, akkor nem tudod. Elvégre nem felmondani kell tudni, hanem használni.


Keress gyakorlási lehetőségeket. Gyakorolj. Sokat. Tömegével.

2015. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!