Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hi, hallgatáson alapuló...

Hi, hallgatáson alapuló nyelvtanulás működhet?

Figyelt kérdés
Angolul egy kicsit tudok, azt csak tökéletesíteni kéne, németül szeretnék alapfokon megtanulni. A bökkenő az, hogy most nagyon *** állásom van, 8 órás álló meló, hanganyagokat tudok hallgatni (csak ez oldható meg). Jobb állás megszerzése miatt kéne tanulni. Munka után kész vagyok és vannak más feladataim is. Nyelvtanfolyamot, ami legjobban segítene, azt elfelejthetem - jelenleg luxust jelent. Jaj, igen, azt megköszönném, ha tippeket is adnátok, hogy mit hallgassak :) és köszi a válaszokat is. Szerintetek mennyire működik ez a módszer?

2015. szept. 11. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy ettől majd jobban tudsz beszélni, de listening részből nagyon pro leszel :).
2015. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen én így tanultam (angolul), bár segített a megértésben, hogy video is volt hozzá a legtöbbször. És a beszédben is segített. Mindenben. Szerintem az egyik leghatékonyabb módszer. Nekem legalábbis az volt.
2015. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a pont! :)
2016. febr. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!