Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC B2 komplex angol félig...

TELC B2 komplex angol félig sikerült nyelvvizsga . Ez nagyon gáz? Most mi legyen? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Meglettek a nyelvvizsga eredményei.


A szóbelim 100% lett , az írásbelim 54% , ezért októberben mehetek megint.( Igen , játékokból tanultam meg angolul , bő a szókincsem , jól beszélem , folyékonyan , de a nyelvtant nem tudom hiába tanítja akárki nem megy )



Szüleim szerint semmit nem ér a tudásom mert nem lett meg a nyelvvizsga és én is elvagyok szomorodva.


Külön kapok valami bizonyítványt, hogy a komplex vizsga csak félig lett meg ?



2015. szept. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
a szóbelid sikerült, arról megkapod a bizonyítványt
2015. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne ugyanis nekem is csak a szóbeli sikerült, és azt írják az oldalukon, nemzetközileg elismert bizonyítványt csak akkor adnak ha egy vizsgaidőszakon belül teszed le a teljes komplexet.


Most tényleg újra kell csinálnom a szóbelit is? :(

2015. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem ECL-re mész? Ott nincs külön nyelvtani feladat.
2015. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ECL-en vannak olyan feladatok kozepfokon amik megtalalhatok felsofokon is... Szoval az nehezebb

Amugy en is majd igy fogok jarni...

2015. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!