Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudom megrendelni ugyanazt...

Hol tudom megrendelni ugyanazt a könyvet magyarul és németül is?

Figyelt kérdés

Férjem osztrák, és gyereknevelési könyvekben nagyon jó lenne, ha ugyanaz meglenne németül is, ti. hasznos, ha egyetértünk gyereknevelési elvekben, és egyszerűen nem kéne annyit magyarázni, körülírni, nagyon meggyorsítaná a dolgokat, ráadásul nemcsak az én érvemnek tűnne ("szaktanács"), ha ő is elolvashatná ugyanazt.


A bookline-on vannak német nyelvű könyvek, de persze amik igazán hasznosak, amiket ajánlottak, azok németül nincsenek.

Köszönöm előre is a segítséget!


2010. márc. 12. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz dió, mert csak olyan friss kiadás jöhet szóba amit sok nyelvre lefordítottak azaz siker könyv.

Ha találsz ilyen könyvet itthon akkor a szerző alapján keress rá az www.amazon.de oldalon.


Pl.:

Belinkelte volna de visszadobott hiba üzenettel az oldal Sajnálom, href.hu -es linket nem használhatsz az oldalunkon!

2010. márc. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a link az Amazonhoz: (remémel, nekem sikerül)


[link]

2010. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az amazont nem sikerült belinkelnem, hanem konkrét könyveket ami megvan az alexandrán és az amazonon is, de 2 kilométeres cím volt amit leröviditettem és azt nem fogadta el. :)
2010. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, akkor félreértettelek.
2010. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!