Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt jó angolos, aki tud...

Van itt jó angolos, aki tud pár tippet adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos... én mindig is németes voltam, de most átkerültem egy angolos osztályba. Tudok valamennyire angolul, de nem olyan nagy a szókincsem.

Angolon az volt a feladat, hogy egy tinimagazint kellett csinálni. Vagyis a borítót meg egy tartalomjegyzéket, azokkal a témákkal, amik benne lennének...


Holnap ezt az egészet prezentálni kell az osztály előtt és nekem a borítónkról kellene pár mondatot mondani. Összeírtam a kis szövegem, de megnéznétek, hogy ez így helyes-e, illetve esetleges javítások, ha nem elég angolosan írtam, vagy másképp mondják... (nem használtam google fordítót)..


The name of our magazine is "For Him and Her" because we have a lot of sundry topics which appeal to boys and girls too.

You can see many pictures on the cover.

We chose the pictures for every themes we have in the magazine.

The colour of the front cover is yellow, a neutral colour: neither too girlish nor too boyish.



Ennyi lenne az én részem... mit szóltok?:/ Előre is köszi a válaszokat!:)



2015. szept. 14. 15:02
 1/4 Picike0617 válasza:
A "choose" hosszú o. Egyébként szerintem helyes ügyes vagy ;)
2015. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mult idobe akarja mondani, ugyhogy a chose az teljesen jo
2015. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, köszi :)
2016. ápr. 3. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
themes > topics
2016. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!