Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Közép és felsőfokos angolosok,...

Közép és felsőfokos angolosok, milyen a kiejtésetek? Mert az enyém szörnyű.

Figyelt kérdés
Hiába beszélek folyékonyan, a kiejtésem nem az a sima, selymes angol, hanem olyan kemény, száraz... Bocsi, msképp nem tudom megfogalmazni.

2015. szept. 18. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nekem se mindig olyan,mint amilyet szeretnék. Éljen a magyar nyelvoktatás!

De gyakorlással menni fog. Én is sokat gyakorlok. Előbb-utóbb menni fog nyugi.

2015. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felsőfokom van,próbálok megfelelő akcentussal és hangsúllyal beszélni,erre mostanában kezdtem több figyelmet szentelni,előtte csak az volt a célom,hogy minél nagyobb legyen a szókincsemm,tanuljak meg minél jobban kommunikálni stb... 18/F
2015. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Evvel igazán nem volt problémám még, persze biztos nem tökéletes, de a rengeteg hallott szövegből rám ragadt a kiejtés is. Neked is azt tanácsolom, hogy hallgass sok angolt és ráérzel:) Amúgy c1em van.
2015. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!