Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok ezt a mondatot...

Lefordítanátok ezt a mondatot angolról?

Figyelt kérdés
chanching head butt to judo kick gives -3% damage
2015. szept. 23. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem akarják a népek... :) Mi ez, valami videojáték? Most épp én sem értem a mondanivalót, mert nem tudom, hogy valaki megrúg dzsudoilag, és erre te lefejeled, vagy a megrúgást parírozod lefejeléssel (rosszul hangzik :D ) de ha megkockáztatod ezt a valamit, akkor 3%-ot... na, mi? :D Mert értelmezhetném úgy is, hogy 3 %-ot levon az életerődből, de igazából a negatív sérülés az a gyógyulás. :D
2015. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Atcserelni (helyettesiteni) a lefejelest dzsudo rugasra ad -3% -ot, 3%-os kart.

Lefejeles helyett a dzsudo rugas 3 %-os kart ad (az ellenfelnek, az ellenfel -3%-ban vegez.

2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez egy játékban a dragon city-ben van és nem értettem hogy ha lecserélem a harcmódot akkor nagyobb lesz az erő vagy csökken -3%-al
2015. szept. 24. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha cserélni, akkor a kedves kérdező a nehezített pályát adta, mert ki kellett volna találni, mire gondolt. :D


Chance ugyanis nem csere. :)

2015. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OK, Ok, en ugy gondoltam az "changing " hibasan. De vegulis kijott a mondat:)
2015. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valóban hibásan irtam le,elnézést,lecserélésről van szó ,nem lehetőségről
2015. szept. 25. 08:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj. :)
2015. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!