Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Felsőfokúak, ha kérdezné...

Angol Felsőfokúak, ha kérdeznének, tudnátok fejből erre válaszolni? Hirtelen, gondolkodás nélkül.

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki tudja jobban lefordítani. Hanem arra, hogy ezt most itt, fejből, tudnátok -e angolul.


1. Bezsákolja a labdát.

2. Súlyemelés

3. Sárkányrepülés

4. Lövés és íjászat


Köszönöm.



2015. okt. 2. 12:18
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
Zsákolást nem tudom, a sárkányrepülésre a vitorlázórepülést (gliding) mondtam volna. Többi megvan, de sportban nem vagyok jó, még magyarul sem mindig.
2015. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sport nem az én témám, 2.at 4.et tudom csak, többire max tipp lenne, vagy ha mondja valaki akkor esetleg leesne.
2015. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Girgoy ***** válasza:
Mindet.
2015. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Girgoy ***** válasza:
Bár bevallom töredelmesen, én angol tanár, fordító és nyelvvizsgáztató (is) vagyok. :)
2015. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok. ;)
2015. okt. 2. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva gondolkozás után sem jut eszembe a sárkányrepülés, viszont szépen körbe tudnám írni :)
2015. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
BKF-es vagy? xd
2015. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hang-gliding a sárkányrepülés. Még én sem tudtam megjegyezni.

Utolsó: Nen. Miért?

2015. okt. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!