Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol nyevvizsgazzak? Ti hol...

Hol nyevvizsgazzak? Ti hol vizsgaztatok, milyen volt?

Figyelt kérdés
Angol Felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék csinalni, de nem tudom , hogy hol lenne a legjobb? Hogy hol a legkönnyebb átmenni stb? Mi a véleményetek? Ti hol csinaltatok? Milyen a Corvinus nyelvvizsgaja?nehez?

2015. okt. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
BME-t csináltuk ismerősökkel. Jó volt.
2015. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ECL-en voltam. Nagyobb szókincs kell hozzá, de ezt leszámítva jó volt.
2015. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: ecl-t próbáltam elsőre én is. A hallás utáni értés iszonyatos lett. 35%. Pedig a szóbelim magasan meglett. Nekem az nagyon rossz élmény volt. Persze ez szubjektív, de én ezért nem mentem oda vissza.
2015. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Euron voltam, rosszabbra számítottam:)
2015. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Origó Szóbeli + Dexam írásbeli.
2015. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En euron voltam,csak ajanlani tudom. A pontozasa kedvezo,es szerintem a feladatok sem megoldhatatlanok. Persze ez szerencse kerdese is.
2015. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Origó írásbelije tetszik. A teszt, levélírás meg a szövegértés viszonylag jól megy, a két közvetítési feladatra meg még gyúrok : ) Az Euro meg a BME is tetszik, de kevés idő van rá, én meg szeretek szöszmötölni.
2015. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!