Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikyen szintig juthatok el?

Mikyen szintig juthatok el?

Figyelt kérdés
Ha angol magán tanárnál és az iskolába is meg persze foglalkozok is a nyelvvel majd nem két év alatt mennyit fejlôdhetek. Az angol tudáom az alapoknál kicsit több. Ennyi idôn belül sikerülne annyit fejlôdnöm, hogy sikerüljön egy középfoku érettségit és egy nyelvizsgát letennem?

2015. okt. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok minden dologtól függ, de alapfoknál kicsit jobb szintről két év alatt bőven el lehet érni a középfokot.

Hajrá!

2015. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik!

Én teljesen a 0-ról indultam, 1 év után (nulladik) középfokúztam a Rigóban, majd újabb 3 év után megcsináltam a C1-es vizsgát. Csak a suliban tanultam, nem jártam magántanárhoz vagy nyelviskolába.

Nézz sok sorozatot angolul, az sokat segít.

2015. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen rajtad múlik.
2015. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!