Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán a hallás...

Origo nyelvvizsgán a hallás utáni szövegértést (magnót) hogyan javítják? Szigorúak?

Figyelt kérdés
Elfogadnak szinonimákat is, vagy pontos megoldókulcs van, és ha nem azt írom esélyem sincs?

2015. okt. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Kevés ennél szivatósabb hely van. Miért nem mész máshová?
2015. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert erre a típusú vizsgára készültem, ez volt a legszimpatikusabb.
2015. okt. 8. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég lazák.
2015. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól javítanak. Nekem több pont lett, mint amire számítottam. Figyelj arra, hogy hány pontos egy kérdés, mert arra annyi információ kell a válaszba is.
2015. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már voltam hétfőn, ezért kérdezem. Ahogy számolgattam 7-8 pont lesz, ha szerencsém van 8. Persze tudom, hogy annyi pont, ahány információ, csak van ahová szinonimát írtam (pl. nem ősidőkben, hanem évszázadokkal ezelőtt) és lehet hogy ezen fog múlni hogy meglesz-e vagy sem.
2015. okt. 9. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Az origó nem szivatós, ez tévhit. Én is náluk nyelvvizsgáztam és mindenkinek azt szoktam ajánlani, eddig még senki sem panaszkodott.


Más "mi bezzeg nem szívatunk" nyelvvizsgákról pedig már nekem is van rossz tapasztalatom (több nyelvből vizsgáztam) meg olyan is mondta utólag aki nem fogadta meg a tanácsomat és nem origóra ment.

2015. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Azt hittem a 40% sem lesz meg és 75% lett. Nem szigorúak.
2015. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!