Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretném fejleszteni az...

Szeretném fejleszteni az angol tudásomat, mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
12-dik osztályos vagyok, informatikát szeretnék tanulni jövőtől, amihez elengedhetetlen az angol nyelvtudás. Az iskolában a tanárnő nem tanít nagyon semmit, attól tartok, hogy majd egyetem után majd ha állást akarok keresni, akkor nem lesz elegendő az angol nyelvtudásom, mert ahány állás ajánlatot megnéztem mindenikben írta, hogy angol nyelvtudás szükséges(beszélni és írni). Teljesen kezdő nem vagyok, de azért annyira jól sem tudok, olyan B1-es szinten értékelném magam.
2015. okt. 29. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Próbáld a Rosetta Stone nyelvoktató programot, a filmeket eredeti nyelven angol felírattal nézd
2015. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, mert igen kevés olyan ember van, aki egy ilyen elhatározást külső kényszer nélkül végigvisz. Általában az van, hogy ma nem angolozok, mert fáj a fejem, ma nem angolozok, mert átjött a haverom és szét kell szednem a hajszárítóját, ma nem angolozok, mert holnap fizikából írunk, ma nem... Ha rád ez nem tud vonatkozni, akkor bocsánat. :)

Amellett a tanfolyam vezérfonalat ad, a tanár, ha jó, sokat segít, megismersz egy pár érdekes fazont, dolgoztatod a lábizmaidat, stb.


És mellette persze fogadd meg még az összes többi jó tanácsot is, amit itt olvasol.

2015. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nézz sok filmet angolul, először angol szinkronnal és felirattal, utána hagyd el a feliratot, és olvass sokat. :) Szerintem egy nyelvtanfolyam csak fölösleges pénzkidobás lenne, ha már középszintem vagy, akkor onnan nem nehéz egyedül fejleszteni az angolt, csak nagyon sokat gyakorolj! :)
2015. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a különbség. :) Én mindenki más tanácsára biankó rámondtam, hogy az jó tanács, de az én jó tanácsomról természetesen érkezett egy elítélő vélemény. :)
2015. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!