Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri a junior nyelvvizsga?

Megéri a junior nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, és az angol tanárom mindenképp junior nyelvvizsgára akar küldeni, de nem tudom mennyire érné meg. Gondolkoztam azon is, hogy megpróbálon az alapfokot, de az majdnem kétszer annyiba kerül és nem biztos hogy át is megyek. Szóval van valamilyen véleményetek róla, tudnátok tanácsot adni?

2015. nov. 1. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
14 éves kortól lehet normál nyelvvizsgázni. Én arra készülnék inkább.
2015. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én, mint leendő tanár azt javaslom, hogy ne csináld meg. Semmi értelme, de tényleg. Az alapfoknak esetleg van, mert ér valamit a papír ( ha nem is sokat), és legalább lesz tapasztalatod is.
2015. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alapfok sem ér semmit, ez meg pláne nem.
2015. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Junior vizsga igazi értelme, hogy megtudod, milyen a nyelvvizsgázás, hogy ha majd "élesben" mész, ne izgulj ;)
2015. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!