Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek mennyire tetszik a...

Nektek mennyire tetszik a görög nyelv?

Figyelt kérdés
csak pár szót tudok Görögül és nagyon szeretnék megtanulni beszélni rendesen. A betűket bár le tudom írni és az olvasásuk is megy. Megéri elkezdeni tanulni?

2015. nov. 12. 16:42
 1/1 anonim válasza:
100%

Figyelj!

Nem az a lényeg h nekünk tetszik e hanem az a lényeg h neked tetszedjen.

Amúgy nekem tetszik.

Az nagyon jó ha már tudsz szavakat.

Szerintem folytasd tovább a tanulást, megéri. Ha már tudsz valamennyit ne hagyd abba mert aztán lehet h nehéz lesz de ha tetszik a a görög nyelv akkor folytasd.Mondom lehet h nagyon nehéz lesz néhány rész de a végén amikor már úgyahogy tudsz beszélni meg írni egyaránt görögül akkor már csak fejlődni tudsz és a végeredmény biztos lehetsz benne h megéri. Fantasztikus élmény szerintem ha az ember tud idegennyelvet beszélni.(Persze az angolon és a németen kívül) :D

Egyszóval: FOLYTASD

Szerintem érdemes

Ha rámhallgatsz akkor sok sikert kívánok neked! :)

De még egy dolgot mondok neked.Bárhogyis döntesz biztosan jól döntesz majd.Amit már mondtam egy párszor:Szerintem folytasd a görögöt :D

Hajrá meg tudod tanulni

Sok sikert!!!!!!! :)

2015. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!