Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata az Imprevo online nyelvtanuló rendszerrel kapcsolatosan (angol)?

Figyelt kérdés
Kimondottan a kérdésben szereplő tartalomra várom a választ.

2015. nov. 25. 13:48
 1/6 samwisegamgee válasza:
Én előfizettem kb. 1 hónapja. Összességében meg vagyok elégedve vele. Sok szót lehet tanulni meg van jó sok nyelvtanos videó. a szövegek magyar fordítása nekem sokat segít. Hátránya hogy mobilon max nyelvtanozni lehet meg szavakat tanulni, a reading nem jó róla. Mondjuk ez azoknak érdekes, akik főleg mobilról használják, mint én.
2016. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg valakinek nincs új élménye ezzel kapcsolatban?

esetleg puszta jótékonyságból megosztaná velem a felhasznevét? őt nem érné kár. nekem pedig nagy segítség lenne

2016. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dabas Béla válasza:
Sziasztok, engem is érdekelne olyannak a véleménye, aki használja. Tényleg el lehet vele jutni a középfokú nyelvvizsgáig?
2016. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon érdekelne a felhasználónév engem is, nagy szükségem lenne rá, akár felesbe is megvenném vkivel
2016. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem sokat segített. Nagyon jók a nyelvtani videók és a szótanuló része is hasznos. A reading valóban nem a legjobb mobilról, de mondjuk aki egy hosszabb olvasmányt akar egy kis képernyőn végig olvasni az meg is érdemli :)


Van elég sok íráskészséggel kapcsolatos videó is, így ezt a készséget is lehet fejleszteni vele.


Csodát ez sem tesz, ha nem foglalkozol vele és nem gyakorolsz akkor ezzel sem fogsz haladni.


Összességében szerintem az árát megéri és ami nagyon fontos, hogy nem jár le és korlátlan hozzáférést kapsz a szintekhez is.


Ha jól tudom ráadásul egy új, modernebb rendszerre fognak váltani hamarosan.

2017. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már volt nyelvvizsgám,amikor megvettem,mert nagyon hadilábon álltam az angollal,csak a viszonylag magabiztos beszédkészségem mentett meg a vizsgán,a szókincsem meg nyelvtani helyesség pocsék volt.Tehát nem kezdōként vágtam bele,de mostmár bátran merem mondani,hogy a nyelvtudásom középfok+-os.

Az árát mindenképp megéri,hasonló online tanfolyamot sokkal drágábbak szoktak lenni.

2022. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!