Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le írná nekem valaki angolul...

Le írná nekem valaki angolul az apám napi rendjét?

Figyelt kérdés

Hát a valahogy magyarul így nézne ki: Minden reggel 7-kor kel fel.Fogat,arcot mos,reggelizik és fel öltözködik.

Aztán 12 órakor megy a vonat a elé ami Miskolcra megy.

12:45-re ér be a munka helyre. Ott elkezdi hegeszteni a vonatokat és közben a munkákat adja ki a többi dolgozónak.Majd 24:00-órakor ér haza,és kezdődik minden előröl.



#angol/napirend/apámról/segítség/fontos/
2015. nov. 28. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg először.

Egyébként neked mi az anyanyelved?

2015. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és ez miért kérdezed ezt az anyanyelves dolgot? Egyértelmű hogy azért kérek segítséget mert nem vagyok jó angolból hiába tanulok rá..
2015. nov. 28. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
He wakes up at seven every morning. He cleans his teeth, washes himself, have breakfast and dresses up. He goes to the train station at twelve to take the train for Miskolc. He gets to work at quarter to one. He welds trains there and issues work to his fellow co-workers. He gets home by 12pm and all starts all over again.
2015. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. nov. 28. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
*have breakfast > has breakfast
2015. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Na és ez miért kérdezed ezt az anyanyelves dolgot?"

Gyanítom, a nagyon érdekes helyesírásod miatt. :)

Egyébként, ha nem vagy jó angolból, úgysem fogja elhinni a tanár, hogy ezt te írtad, ráadásul ahogy a tanarakat ismerem, még bele is kérdezhet, hogy mit csinált az apukád egész délelőtt, éjfélre hazaért, és már kezdődött is elölről minden, semmi alvás vagy ilyesmi, és már le is buktál. Tudom, ez kekeckedés meg okoskodás, de sajnos a tanarak hajlamosak az ilyesmire. Lehet haragudni, leszólni vagy lepontozni, de kettőnk közül én már tudok valamicskét angolul, te vajon fogsz-e tudni, ha mással íratod meg a leckéd?

2015. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!