Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a 2 angol idézetet hogy...

Ezt a 2 angol idézetet hogy hangzik a legmagyarosabban?

Figyelt kérdés

It’s funny because everybody in this mall is walking

around with their head in the clouds window shopping but

you sped past like you were on some secret mission.



“It’s funny because everybody else in New York walks so

quickly on ridiculous make-believe missions but you were

ambling down the street like you were in an English summer

meadow.


2015. dec. 2. 18:16
 1/7 anonim válasza:
0%

Vicces, hogy mindenki meg akar dugni az utcán, miközben felhőket eregetek a fenekemből.


A másikat nem tudom.

2015. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vicces, mert ebben a plázában mindenki a gondolataiba merülve sétálgatott, nézegette a kirakatokat, de te úgy száguldottál végig, mintha egy titkos küldetésed lenne.



A másikhoz most nincs kedvem, talán később.

2015. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

légyszives a másikat is, fontos :)

köszi

2015. dec. 2. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces, mert mindenki más a bevásárló központban úgy mászkált, kirakatokat nézegetve, fejük a felhők között, te meg úgy száguldottál ott át mint aki valami titkos küldetésben van.


Vicces, mert mindenki más New Yorkban olyan gyorsan megy mint aki valami képzeletbeli fontos küldetésben jár, de te úgy andalogtál végig az utcán mintha egy angol nyári mezőn sétálgatnál.

2015. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a második hozzászóló jobban fordította az első mondatot mint én.
2015. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vicces, mert mindenki más new yorkban gyorsan megy, mint ha egy nevetséges képzeletbeli küldetésük lenne, de te olyan lassan sétálsz, mint ha egy nyári angol réten lennél


nem szó szerint, de ez a lényeg

a másikat meg már írták

2015. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Na jó, legyen. Íme az én verzióm:


Vicces, mert New Yorkban mindenki más rohan, mintha isten tudja milyen fontos feladata lenne, de te úgy sétálsz az utcán, mintha egy nyári réten lennél.

2015. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!