Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok német nyelvű könyveket,...

Tudtok német nyelvű könyveket, amik érdekesek is egy 15 évesnek? Az lenne a lefjobb, ha a romantikáról, tiniszerelemről, a barátságról meg az életről szólna.

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 21:18
 1/3 anonim válasza:
hat talan az eletrol nemis teljesen tekintve hogy fikcio,de az egyik kedvenc tiniregenyem az idotlen szerelem trilogia(rubinvoros,zafirkek,smaragdzold) imadtam magyarul imadtam nemetul es ha gondolod egy csomo oldalon fent van az elso ket megfilmesitett resz nemetul magyar felirattal.mindenkeppen csak ajanlani tudom :) de ha valami jot talalnal te is irhatnal ide :)) sok sikert
2015. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon koszi:) a konyveket a konyvesboltba es a neten is megtalalom? A filmeket is?:)
2016. jan. 3. 11:29
 3/3 anonim válasza:

a magyar nyelvu konyveket en a libriben vettem,a filmeket pedig a mozicsillagon lattam(sajnos a harmadik resz meg nincs megfilmesitve).

a nemet nyelvu konyveket nemetorszagban vettem de biztos valahol megvannak eredeti nyelven is,keress ra a neten :)

de mindenkeppen ajanlom eloszor a konyveket es csak azutan a filmeket,nem csak azert mert a filmekbol a harmadik meg nincs kesz,hanem mert sokkal jobb is. jo olvasast :)

2016. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!