Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem angolra az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

"Budapest 13.kerületében,a Lehel térhez közel élek.Budapestet azért szeretem,mert rengeteg lehetőség van,mind utazásilag,mind vásárlásilag.Például:ha elakarok jutni az iskolámba,akkor csak fel kell szállnom a 14-es villamosra és csak 6 megállót kell mennem a Béke térhez,és az utazási időtartam körülbelül 8 perc,de ez függ néhány tényezőtől.Például a vezető vezetési stílusától,ha van akkor egy közlekedési dugó nagyságától és néhány más tényezőtől.

Ami negatívum az a sok gépjármű által kibocsátott szén-dioxid mennyisége és a sok zaj illetve néha a sok ember bizonyos helyenkénti túl magas lélekszáma.De ezen kívül van sok vásárlási lehetőség például:plázák,amikben találhatóak bevásárló központok,gyorséttermek,kávézók,de van még sok turisztikai bolt is."



2015. dec. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ez még magyarul is sántít.
2015. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szofancska válasza:
0%
Én csak azt tudom tanácsolni hogy ird be ezt a szöveget google - fordítóba és majd kihozza neked ! :)
2015. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%

I live in Budapest, Lehel Square close, in district XIII. I like it because there are plenty of options, virtually all travel and observation.If I want to get my school, you just have to get off the 14 tram stops and only 6 go to Peace Square, and the travel time is about eight minutes, but it depends on a number of leading constructions.I like driving style when you are in a traffic jam and the size of some other factors.

What is negative is emitted by many vehicle volume and a lot of noise and sometimes a lot of people some occasional excessive consciensenumber.There are also many shopping options such as carbon dioxide: malls that contain about shopping malls, fast food restaurants, coffee shops, but there is also many tourist shop.

2016. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!