Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dohár Péter - Kis angol...

Dohár Péter - Kis angol nyelvtan könyve mennyire hasznos?

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 18:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

hűű, hát sikerült egy megosztó kérdést feltennem. :D

köszi a válaszokat! :)

igazából pont arra keresek könyvet, ami szépen összefoglalja nekem a nyelvtant, hogyha bizonytalan vagyok, akkor egyszerűen találjam meg egy olyan helyen, ami biztos, hogy jól írja le, nem 16 hibával.

oké, hogy nem ettől a könyvtől fogok beszélni, de én is úgy vagyok vele, hogy ha nem tudom a nyelvtant, akkor sajna sehogy nem fogom tudni összerakni a mondatot..


#3: tényleg ilyen jó? :)

2015. dec. 21. 22:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Fönn van a neten, hát nézzél bele és meglátod a saját szemeddel.
2015. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Van belőle letoltve egy 70 oldalas változat, de az csak egy része és gondolom, hogy a régebbi. Oké, hogy meglatom a saját szememmel, de érdekel olyan véleménye, aki használja és hasznát is veszi.
2015. dec. 22. 01:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ez nem 70 oldal. [link]
2015. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

bocsánat, tévedtem! ez van letöltve nekem is, valamiért 70 oldalra emlékeztem. lehet, összekevertem másik oldallal, ahonnan bizonyos oldalak hiányoznak minden feltöltésből.


azt, hogy nem teljes, pedig onnan gondoltam, hogy könyves honlapokon 240 oldalasnak írja le.

2015. dec. 22. 14:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Vágd be az egészet, akkor már nem tudnak eladni.
2015. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!