Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit szeretsz csinálni szabadid...

Mit szeretsz csinálni szabadidődben, erre mi lenne a válaszotok angolul?

Figyelt kérdés
Már írtam egy jó pár mondatot magamnak a füzetbe,de még kellene egy kevés.Ti mit szoktatok csinálni?

2015. dec. 29. 11:50
 1/6 anonim válasza:
I like watching TV,playing computer games,walking,meeting with my friends,going to Disco,going to Cinema,shopping.
2015. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
I like to watch a bunch of movies in my freetime.
2015. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
I adore watching my favourite series on the Internet, I am keen on meet my friends, I am over the moon when I can read my favourite books
2015. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha általános iskolás vagy, a kettesről-hármasról azonnal fogja tudni a tanár, hogy nem te írtad, ha középsulis, gimis vagy, akkor okés az első meg a harmadik is

1/ going to the disco, going to the cinema

2015. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én angoltanárként visszakérdeznék a válaszodra. Ha csakugyan az a hobbid, amit állítasz, akkor tudj már róla még legalább egy épkézláb mondatot hozzátenni.


- I like reading.

- OK, and what did you last read? Which is your favourite book?


- I love travelling.

- How great! And which countries have you been to, so far? What did you do there?



Ehhez képest a 3.-asról azt érzem, hogy egy kicsit túlspilázta, ami nem is lenne akkora baj, de szerintem ellőtte az összes munícióját, hogy jó benyomást keltsen, és bár azt se tökéletes nyelvtannal, de az már mindegy is lesz, amint ilyen szintű cizelláltsággal kérdezek vissza.


Inkább legyen SAJÁT válaszod, a SAJÁT hobbidról, de akkor arról tudj is hozzátenni valamit. Saját zsigerből.


Mi innen nem tudjuk megmondani, hogy TE mit szeretsz csinálni a szabadidődben.

2015. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3.as vagyok :) Sajnálom, hogy nem tetszik a válaszom, minket így tanítottak gimiben és annyira csak nem volt haszontalan, mert nagyon könnyedén meglett a felsőfokúm ilyen válaszokkal. A muníció ellövéséről pedig annyit, hogy rengeteg ilyet tanultunk még, jóformán a nyelvvizsga előtti utolsó pár hétben mást sem csináltunk.:) Én csak próbáltam olyan választ írni, ami nem olyan átlagos, nem kötelező ám felhasználni senkinek.
2016. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!