Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki, akinek remek a nemet...

Valaki, akinek remek a nemet nyelvtudasa, leforditana nekem nemetre ket mondatocskat?

Figyelt kérdés

"Kerem, mondjak meg a ferfinek akinek

ezust fulvebavoja van / aki ezust fulbevalot hord (akinek sajnos, a nevét elfelejtettem) hogy

lepjen kontaktusba velem /hivja fol ezt a szamot. Remelem, még a ceguknel dolgozik. Koszonom szepen."


Eszak-Nemetorszagba irnam az alabbit. Fontos hogy e par mondat perfekt legyen, mintha eredeti, Nemetorszagban elo valaki irna, tehat ne deruljon ki belole, hogy nem vagyok nemet ajku.

Ide irom angolul is, amit ki akarok fejezni a pontossag kedveert, hatha segit:


"Would you please tell the man with silver earring, (sorry,I forgot his name) to contact this number. I hope he still works in your company. Thank you."



2016. jan. 12. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bitte sagen Sie dem Mann, der silberne Ohrringe trägt(dessen Name ich leider vergessen habe), dass er mit mir Kontakt aufnehmen sollte. Ich hoffe, dass er noch bei ihrer Firma arbeitet. Vielen Dank im Voraus.
2016. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!