Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc középfokú angol (B2)...

Telc középfokú angol (B2) nyelvvizsga megszerzése önképzéssel kivitelezehtő-e?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5 éve nem foglalkoztam heti rendszerességgel angollal, de még régebbről van egy alapfokú nyelvvizsgám (nem mintha sokat érne). Magával a nyelvtani résszel sohasem voltam nagy barátságban, de nem érzem kivitelezhetetlennek. A levélírással nem lesz gond. Szövegértés szempotjából a közepesebbnek számítható szövegeket nagyrészt megértem, maximum 1-2 szó van ami nem tiszta, de a szövegkörnyezetből kitudom következtetni. Viszont a szóbeli részekkel vannak problémáim. Csupán a korábbi alapfokú szöveg panellel rendelkezem és igazság szerint fogalmam sincs milyen mértékben kellene felfejlesztenem, hogy a beszélgetésnél ne legyek bajban. Nyelvtanárral, képzéssel nyilván egyszerűbb lenne, de erre sajnos nincs lehetőségem.


Valaki tudna ajánlani valamilyen technikát, vagy szövegkönyvet, vagy bármit, ami hasznomra lehetne?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 14. 00:02
 1/2 anonim válasza:
100%

TELC - Angol nyelvvizsga gyakorlófeladatok című könyv nagy hasznodra lehet. A B2-C1 verziós, ha azokat csinálgatod biztos sikerül majd. Én is abból gyakoroltam.

Sikeres B2-es vizsgám van.

2016. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=60lnHm3QfmE


Érdemes megnézni a többi videóját is :)

2016. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!