Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2+C1 nyelvvizsga egyenlő C1...

B2+C1 nyelvvizsga egyenlő C1 vagy B2?

Figyelt kérdés
Ha a szóbelit B2 szinten teszem le, az írásbelit C1-en, akkor összességében egy B2 vagy egy C1 komplex nyelvvizsgám lesz?

2016. jan. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Egyik sem.
2016. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Egyik sem. Szóval hozd fel mindkét vizsgarészt C1 szintre.
2016. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek válaszoltok, ha fogalmatok sincs?!

Kérdező, te meg nem gondolod, hogy ajándékba kapsz egy felsőfokú szóbelit, csak azért, mert az írásbeli megvan!?

"A különböző szintű részvizsgák az egyesíteni kívánt részvizsgák közül az alacsonyabb szintűvel egyenértékű komplex vizsgává egyesíthetők" (nyak.hu 137/2008 kormányrendelet)

2016. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, "hogy mertem ilyet gondolni". :D

Egyébként mintha pár éve olvastam volna valahol, egy honlapon ezt. Már nem tudom, hogy hol, de szinte megmernék esküdni rá, hogy ezt olvastam, és nem tévesztem semmivel. Tény viszont, hogy nem találtam semmit.

A nyak meg már jó ideje válaszolt, de azért köszi neked is.

2016. márc. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!