Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Corvinus B2 angol nyelvvizsga...

Corvinus B2 angol nyelvvizsga vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most készülök a B2-es nyelvvizsgára, és a mintafeladatokat átnézve a Corvinus nyelvvizsgája nem tűnt tül nehéznek.

2016. jan. 19. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem is az :) Talán csak a főnév-ige-melléknévképzős feladatokban lehet elbukni, de egyébként ha nyelvvizsgára van szükséged, nem indulsz rossz esélyekkel, ez a nyelvvizsga direkt a könnyített verziós megközelítésből érinti a határokat. (DExam hasonlóan a könnyebb végét fogta meg a 'munkának' ő is vizsgázóknak próbál kedvezni.)

ha ilyen 70%+-ra megtudod csinálni, élesben is menne (legalább a 60%) Sok sikert!:)

2016. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én most voltam, és teljesen elfogadható. A nyelvismereti rész volt szerintem a legkönnyebb (arra 30 perc áll rendelkezésre). A szövegértés és az íráskészség egybe volt (arra 130 perc volt) de én pl. 70 perc alatt befejeztem. Szóval tényleg nem nehéz :)

(Átmentem) És a szóbelin is kedvesek illetve teljesen megértőek, megértik, hogy izgul a vizsgázó.

Feladattípusonként min. 40%-ot kell elérni, de összességében min. 60%. Tényleg érdemes megpróbalni

A corvinus kiadott egy, pont erre a vizsgára felkészíto könyvet. (Corvinus, Angol B2)

10 teljes feladatsor van benne, a cd-n 1 75% és egy 60%-os szóbeli felvéve.

Emellett van benne 2 próbaszóbeli.

Sok sikert!:)

2017. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!