Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű érettségi?

Angol emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire készüljek rá? 2 éve csináltam középfokút, éltem fél évet külföldön, felsőfokút egyelőre azért nem csináltam, mert felesleges. Belenézegettem a az írásbelibe és tényleg eléggé könnyűnek tűnik, viszont jó lenne legrosszabb esetben 95%-ot kapni.

2016. jan. 26. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

"Belenézegettem a az írásbelibe és tényleg eléggé könnyűnek tűnik, viszont jó lenne legrosszabb esetben 95%-ot kapni."


Ha könnyű, és úgy állsz hozzá, hogy jó lenne 95 százalékot kapni, akkor szerintem nincs miről beszélni. Felesleges készülnöd, szerintem.


Ellenben, ha arról van szó, hogy csak az egód mondatta veled azt, amit, akkor javaslom, hogy ülj le a popódra és csinálj meg egy komplett írásbelit, a levelet javittasd ki valakivel, aztán kalkulálj. Még ha jó is vagy, be KELL gyakorolni a különböző típusfeladatokat, ez elengedhetetlen ahhoz, hogy jól vizsgázz.

A szóbeli végett pedig muszály tanárhoz járnod. Az tökmindegy, hogy milyen szinten beszélsz, a vita rész itt is erős, és nem biztos, hogy magadtól tudnál vitázni például arról az állításról, hogy "Tabacco should be prohibited."


Sok sikert!

2016. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!