Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsgán voltam és...

Andi32 kérdése:

Telc nyelvvizsgán voltam és annyira ideges voltam hogy nem jöttek a szavak, csak hebegtem habogtam. Államvizsgán nem voltam ilyen ideges! HELP! Ha itthon vagyok és nyugodt minden oké de vizsgán nem! Valami megoldás létezik erre?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, beszél minél többet idegenekkel.
2016. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj sokat külföldiekkel. De én is nagyon izgultam a nyelvvizsga szóbeli előtt, ezért megittam egy felest aztán kicsit felszabadultam tőle.
2016. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon szoktam inni így nem tudom mi lenne ha megtenném! Az nem befolyásolja az agyad müködését nem tompít le?
2016. jan. 29. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem csak ha keveset iszok akkor egy kicsit felold. De nyilván ha nem tudod, hogy mi fog történni mert nem nagyon iszol, akkor inkább szerintem ezt hagyd nehogy valami rosszul süljön el emiatt!!
2016. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magneb6 vagy egyéb magnéziumos bogyó. Vagy Valeriána. Utóbbi van akit kiüt. Magnézium szerintem hasznos. De a legjobb ha az ajtó előtt állva megvilágosodsz és rájössz, hogy legrosszabb esetben megbuksz.

Amúgy tényleg egész más valakivel beszélgetni mint elmondani a saját kis szövegeid. Nincs tanárod? Gyakorolj vele. Esetleg kereshetsz Skypeon beszélgetős embereket. Idézd fel az államvizsgán miért nem paráztál ennyire.

2016. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!