Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az alábbi mondat?...

Mit jelent az alábbi mondat? I'm sure he's lying but it's going to be hard to disprove his story. Valami olyasmi, hogy Biztos vagyok benne, hogy hazudik, de nehéz fog lenni cáfolni a sztoriját. Vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
nehéz lesz kétségbe vonni... én inkább valami ilyesmit mondanék.
2016. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én hagynám a megcáfolni-t, mert kétségbe vonni valamit nem nehéz, no de megcáfolni... csak a fog lenni-t cseréld ki lesz-re, és máris jobban hangzik.
2016. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
..nehéz lesz az ellenkezőjét bizonyítani.
2016. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsányat:

..nehéz lesz bizonyítani,hogy hamis a története.

2016. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves #3-4., a hármasban írt változatod jobb, sőt, sokkal jobb (akartam is írni, amikor először olvastam, de aztán csak teccikolással fejeztem ki sárga irigységem:))). A szó szerintiséghez való ragaszkodás néha ront a szövegen.
2016. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!