Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehezebbek az Euroexam oldalán...

Nehezebbek az Euroexam oldalán található felkészítő kurzusok, mint maga a vizsga?

Figyelt kérdés
Tudom, elvileg nem kéne különbségnek lennie a kettőnek, de megcsináltam az angol B2 szintű letölthető vizsgatesztet, ami egy az egyben vizsga formátumú, ezt könnyedén megcsináltam, míg az online gyakorló tesztek kevésbé mentek. Nekem azok egyértelműen nehezebbnek tűntek. Aki megcsinálta mindkettőt, és aztán elment vizsgázni, az hogy érezte, melyik hasonlított jobban a vizsgára?

2016. febr. 6. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Decemberi vizsga elég nehéz volt, főleg a reading és a listening :(

Nehézségében inkább az online-ra hasonlított.

Nekem a letölthető teszteknél, meg a könyvben lévőknél is 70-80%-os readingem volt, úgy, hogy stopperrel mértem az időmet a felkészülésnél is, vizsgán meg 55%. Readingben csak akkor szótárazz, ha tökre fogalmad nincs a kulcsszavakról amihez párosítani kell, különben megszívatod magad. Nagyon pörögni kell.

2016. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És neked összességében meg lett a vizsga?

2016. febr. 9. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehezebb, csomó ismerősöm ezzel szívta meg.

A szaros feladatlapok mentek, utána meg vizsgán olyat bukott, hogy csak nézett.

Szerintem szándékos.

2016. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, szal nem a felkészítő nehezebb, hanem az könnyebb, vizsgán meg aládraknak.
2016. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!