Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SÜRGŐS KÉRDÉS! Felvételin...

SÜRGŐS KÉRDÉS! Felvételin meddig lehet jelezni hogy van nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy megkaptam tegnap az eredményt hogy a TELC B2 angol nyelvvizsgámnak csak a szóbeli része sikerült de most nem tudom hogy mitévő legyek.

Február 15-ig lehet a felvételit beadni de azt hallottam hogy a nyelvvizsga bizonyítványt később is lehet pótolni de ez csak a dokumentum feltöltésére vonatkozik vagy pedig arra hony még február 15 után is megjelölhetem többletpontért hogy nyelvvizsgával rendelkezem?



2016. febr. 13. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Igen. A dokumentumpótlási határidő azt hiszem júli15 körül van, addig akármikor felmutathatsz még egy nyelvvizsgát. Nem kell tudnod már most, hogy majd lesz :)
2016. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen később is megjelölheted, feltöltheted a nyelvvizsga bizonyítványodat egészen július 12-ig, eddig kell, hogy kiállítsák a bizidet, hogy tudd használni a plusz pontokhoz.
2016. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egyben jár plusz pont a nyelvvizsgáért, szóval ha csak a fele van meg, akkor így még nem ér semmit sajna. Ha meglesz az írásbeli része is (amit május előtt meg kell csinálnod, mert csak az addig letett nyelvvizsgát fogadják el!), akkor beírhatod és feltöltheted a bizonyítványt.
2016. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!