Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelviskolákat tudnátok...

Milyen nyelviskolákat tudnátok ajánlani Budapesten, angol nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

-Teljesen kezdő szintről indulnék, mivel csak oroszt és németet volt lehetőségem annak idején tanulni;


-Esti tanfolyamok érdekelnének, mivel munka mellett csinálnám;


-Elsősorban kiscsoportos foglalkozások, azaz kb. 6-8 fős tanfolyamok érdekelnének.



Ha ilyenről tudsz, vagy van tapasztalatod, azt örömmel venném.


Köszönöm előre is!



2016. febr. 19. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, miért nem keresel skype-os magántanárt?

Én így tanulok (már nem kezdőről), és akkor van óra, amikor én ráérek, este is akár, otthonról, webkamera és mikrofon már szinte mindenkinek van, de igazából 3-4 ezerért már beszerezhetők. És nem utolsó sorban az egész óra rád fordítódik, nem osztozol másokkal. Skype-on oktató tanár meg van több száz a neten. Akár cserélgetheted is őket, hogy megtaláld a neked legjobban tetszőt.

2016. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tisztelt #1-es válaszoló!


Köszönöm, hogy a tapasztalataidat megosztottad velem. Nem kizárt, hogy a skípe-os módszert majd én is megpróbálom alkalmazni.


Viszont őszintén megmondva, én még egy ilyen klasszikus, régivágású emberke vagyok. Jobb szeretem a személyes kapcsolattartást, főleg nyelvoktatás terén. Mivel még a 90-es években is hagyományos nyelvtanfolyamra jártam németből, így azon véleményt osztom, miszerint ezen módszer megtartása hatásosabb eredményt ér el, mint egy számomra új stilús használata.

2016. febr. 20. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!