Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehetek cserediák? Volt...

Hogy lehetek cserediák? Volt itt már valaki cserediák?

Figyelt kérdés

Angliába szeretnék inkább menni ha lehetséges cserediákként..

Aki volt már bárhol, ilyem cserediákként mesélne róla? Hol voltatok? Milyen volt?



2016. febr. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Többféle módja van a dolognak, én iskolai szervezésben voltam többször is Németországban, ingyen. Nagyon élveztem és nagyon hasznos is volt.

Ha az iskolád nem szervez ilyesmit, akkor érdemes olyan szervezeteket felkeresni, akik ezzel foglalkoznak. Ne lepődj meg, ha komoly összegeket kell fizetned érte.

2016. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Több fele cserediak program van Magyarorszagon. Pl.: rotary vagy aiesec :) de a ketto kozott is vannak kulonbsegek
2016. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja meg amúgy az se mindegy, hogy középiskolás vagy, egyetemista stb.
2016. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Középsulisra gondoltam :/ ahhj.. A sulim ilyennel nem foglalkozik.. Sajnos. Akkor vagy nagy költségekbe verem magam vagy hagyom. Inkább az utóbbi.. Nagy valószínüséggel.:/
2016. febr. 22. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!