Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A januári origó írásbeli...

A januári origó írásbeli vizsgáról van már valakinek eredmény? Elvileg ma teszik fel, de nekem még semmi.

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem februárit akartál írni ????
2016. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja igen bocsi, csak már ideges vagyok hogy még mindig semmi:-S
2016. febr. 22. 20:29
 3/12 anonim válasza:
szerintem a hét vége felé várható ....Miből írtál? Én eszperantó ...
2016. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Angolból. az van a honlapon hogy mától folyamatosan teszik fel az eredményt, és amilyen parás vagyok már attól tartok hogy nem fogadták el a vizsgámat vagy más probléma akadt:-D
2016. febr. 22. 20:52
 5/12 anonim válasza:
a honlapon az van hogy a januári vizsgák eredményeit teszik fel január 22 -től ami nyilván már érvényét vesztette csak a februárit még nem tették fel mikor kezdik szórni....húúú remélem a nyelvvizsgán azért figyelmesebb voltál :D bocsi... csak vicceltem ...én is nagyon izgulok...hidd el :)
2016. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Tisztelt Vizsgázók!

A 2016. januári írásbeli és laborvizsgák eredményeit január 22-től folyamatosan tesszük közzé.

A bizonyítvány kiállításához szükséges időt lerövidítheti, amennyiben MINDEN VIZSGARÉSZ felülvizsgálati jogáról lemond (a sikertelen vizsgarészről is). Ebben az esetben nem kell kivárnia a felülvizsgálatra nyitva álló 15 napos időszakot.

2016. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak a magnó hiányzik, rákérdeztem, azt mondták két hét, ami már letelt.. ezért kavarodtam meg teljesen:-D
2016. febr. 22. 21:37
 8/12 anonim válasza:
de ha magnó hiányzik akkor miért írásbelit írtál ? :) na jó szóval a lényeg a héten megtudjuk :)
2016. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert az írásbelivel egyszerre teszik fel az eredményt:-)nekem még mindig semmi, neked?
2016. febr. 23. 21:23
 10/12 anonim válasza:
Sajna 5 ponttal lecsúsztam. :( Neked sikerült ?
2016. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!