Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy a legegyszerűbb biztos...

Hogy a legegyszerűbb biztos tudást szerezni németből?

Figyelt kérdés
Szeretnék németül tanulni. Nem nagyon van nyelvérzékem, tehát segítség nélkül semmi esélyem. Könyvből nem megy, a kiejtés miatt, mert angolos voltam. Tehát mindenképpen vagy tanár, vagy nyelviskola, vagy hanganyag, vagy német nyelvű televízió hallgatása, vagy ilyesmikre gondoltam. Digi TV-m van, én ott nem találtam német nyelvűt, úgyhogy ez kizárva. A német nyelvtudásom teljesen az alapoktól indul, de a középszintű nyelvvizsgáig el szeretnék jutni. Magántanár gondolom elég drága, ha valaki tud kb. összeget, hogy mennyiért vállalnak el órákat, és azt, - tudom, hogy egyénfüggő, de - kb. mennyi óra vétele szükséges ahhoz, hogy nyelvvizsgáig eljussak, a válaszát nagyon megköszönném. Vagy esetleg olyan oldalnak a linkjét, ahol tudok német nyelvű tv-t nézni, vagy hasonlók. Árban és időben is érdekel mennyi egy nyelvvizsga a semmiből.
2016. febr. 24. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb biztos tudást a német nyelvterületen szerezhetsz. Mondjuk, 1-2 évre odaköltözöl.
2016. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan tanárt, aki kint élt, és most itthon tanít (BP.) Ha kell elérhetőség, írj privit nyugodtan. Tök jó fej. Ez egy átmenet aközött, hogy költözz ki, és aközött, hogy olyasvalakitől tanulj, aki szintén csak suliban tanulta. Szerintem így nagyon hatékonyan lehet haladni.
2016. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is tudom... És ott hogy tartom fent magam? És az itthon maradó gyerekeimet ki látja majd el? Pont azért van szükségem egyébként a német nyelvre, mert ki akarok menni dolgozni, és lenne is egy hely ahová mehetnék, de nyelvtudást kér még hozzá. De ha tudsz olyan helyet, ahová nyelvtudás nélkül felvesznek, akkor szívesen várom az elérhetőséget. Köszi
2016. febr. 24. 11:22
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves 10:55-ös. Én BP-től elég messze élek GYMS megyében, így nem hiszem, hogy jó megoldás lenne..... de nagyon köszönöm a segítséged. Egyébként most hívtam fel a Hatos nyelviskolát Csornán és Győrben, úgyhogy lehet ez lesz a megoldás. Köszönöm a válaszaitokat
2016. febr. 24. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Skype sulit ismered? Nem szorulsz rá arra, hogy elmenj itthonról. Én két gyerek mellett tanulok nyelvet, este, mikor elaludtak. Minden nap egy órát. Szerintem nagyon megéri.
2016. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Skype suli? Nem, nem ismerem, de utána nézek. Köszönöm a segítséged! <3
2016. febr. 25. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!