Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire valósak a neten...

Mennyire valósak a neten található hanganyagok C1 nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Felsőfokú angol nyelvvizsgára készülök. Az Euroexam és a Telc honlapján található hanganyagokról azt gondolom, hogy nem vészesek, érthető a beszéd. Az ECL oldalán viszont már sokkal nehezebbnek találom ugyanezen a szinten a hanganyagokat. Valóban az Euroexam és a Telc érthetőbb és könnyebb? A nyelvvizsgán is ilyen nehézségű hanganyag várható?

2016. febr. 25. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ECL hallásértés szerintem is nehéz. A vizsgán ezen buktam el.
2016. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az offért, de hol találhatóak ilyen hanganyagok?
2016. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ECL könnyű volt.

Csináltam még régen "hagyományos" államilag elismert nyelvvizsgát (akkor még nem nagyon voltak ilyenek, mint most). Na annál borzalmas volt, én ott azon buktam el, alig értettem valamit. Ezért nagyon féltem az ECL-nél is. De az meg sokkal könnyebb volt a régihez képest.

2016. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Szia! itt találhatóak

2016. febr. 25. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
KÖszi!
2016. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
03.19-i Euro valamivel nehezebb volt a honlapon lévőnél, de sztem még korrekt volt.
2016. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Március 19-én voltam angol felsőfokon. A hallgatás katasztrófa volt. Nagyon nehéz, semmiképpen nem ajánlom. Az egész feladatsorban szerintem a hallgatás a legnehezebb.
2016. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Melyik része volt ilyen rossz neked?

A Helgoland-os tényleg nehéz volt, oda kellett figyelni, de amikor a városrészről beszélgettek, szerintem teljesen korrekt volt, az inkább a szókincsre ment rá.

2016. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!