Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgára jelentkezte...

TELC nyelvvizsgára jelentkeztem de bankban fizettük be a pénzt. Ezt nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Már 3 napja befizettük de nem kaptam e-mailt hogy megtörtént a befizetés.Nem bankban kellett volna?Mit lehet csinálni?

Segítsetek kérlek!



2016. febr. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is utalással fizettem. Kapsz egy kis papírt a befizetésről (teljesítési papír). Ha minden adatot jól adtál meg (amit a papíron tudsz ellenőrizni is), akkor napokon belül megjelenik náluk (nekem talán 1 hét volt, de lehet hogy több is), de ha annyira zavar, akkor írj nekik emailt, és csatold az utalásnál kapott papírt is (amit egyébként vinnem kellett vizsgára is, gondolom neked is kell majd).
2016. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 órán belül átmegy a pénz vagy még hamarabb. Úgyhogy reagálniuk kellene már.
2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves első-mi személyesen a bankból utaltuk át nem úgy hogy az oldal automatikusan átirányított

te is erre gondoltál?

2016. febr. 28. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lusták válaszolni. Nyugodtan menj el a vizsgára a befizető szelvénnyel együtt.
2016. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!