Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan hollandul beszélő...

P83 kérdése:

Olyan hollandul beszélő embert keresek aki élt kint Hollandiában, van itt ilyen? A többi lent!

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek aki élt kint Hollandiában, beszéli a holland nyelvet legalább társalgási szinten és szívesen tanítana engem hollandul.


A nyelvtanárokról rossz tapasztalatom van, nem túl rugalmasak és drágák.

Ezért keresek olyat aki jól beszéli a nyelvet, tud mesélni a kinti életről is, hogy mire kell figyelni kint, mit tapasztalt kint és lazán gyakorlatias formában adná át a nyelvtudását.



#nyelvtanulás #Hollandia #gyakorlatias oktatás.
2016. febr. 28. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben vagyok. Vagy jobban mondva holland faklumpában.
2016. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát nem bízol olyanban, akinek van gyakorlata, esetleg releváns végzettsége. Nem, Te egy amatőrbe ölnéd a pénzt.


Pont azért olyan rossz az emberek véleménye a magántanárokról, mert bárki állíthatja magáról, hogy tanár, az emberek meg sajnálják megfizetni a minőséget.

2016. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tanár a jó, nem a dilettáns, aki Hollandiában melózott.
2016. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!