Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van németül az, hogy...

Hogy van németül az, hogy tablókép?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,én nem tudom,de azért igazan kiszótárazhatnád,vagy megnézhetnéd a google fordítóban :)
2016. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kifejezés a németeknél, csak Magyarországon van tablókép, minden más országban évkönyvnek hívják.
2016. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Klassenfoto
2016. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy nem Klassenfoto. Ez ugyanis azt jelenti, hogy egy olyan kép, amin az egész osztály (minden tanuló egy képen) rajta van. Kérdező szerintem nem erre gondol.
2016. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Márpedig a német barátom ezt mondta. Mást rá nem tud Klassenfoto helyett, ő meg azért csak tudja már.
2016. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt osztályképnek hívják.

Mondom, hogy nincs ilyen. Magyarországon kívül még egy iskolában sem láttam tablóképet. Egy szótárban sem találtam értelmes kifejezést rá.

2016. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tableau Bilder
2016. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!